Sündmused

Yo!Hoovi 4.sünnipäeva suur möll Von Krahlis!

4synnipäev fbcover hoov

Kodumaise räppmuusika ja kultuuri arendamisele pühendunud peosari Yo!Hoov jõuab oma 4 sünnipäevapeoni 26.veebruaril, legendaarses Von Krahli teatri baaris. Aastate jooksul on peo lavalaudadele jõudnud hulgaliselt tuntud artiste ja DJ-sid nii kodu kui välismaalt – Gracias, Noah Kin, JAG  ja Kemmuru Soomest , Blabbermouf Hollandist, Raskar  Venemaalt , Terra Slim UK-st, Murovei  Valgevenest, Cherry on Top Leedust, Pikasso Lätist ja veel palju teisi põnevaid tegelasi .

Peo üks peamisi eesmärke on olnud tutvustada uusi nägusid ja hääli omamaise räpiskene mullitavast pajast, Open Mic ehk avatud mikrofoni osa on olnud üks sündmuse selgroogi läbi kogu tegutsemisaja ning toonud laiema avalikkuse ette tänaseks tuntud nimed nagu Hanf Kung, Ljüki Prihoda, MC Sammalhabe, Manipulated Mindzi, Don Diisel jne.

26.veebruaril aset leidval tähtistamisel saab näha ja kuulda vinget ülevaadet hetke Eesti kuumimatest undeground-räpparitest, sekka ka tuntud nimesid. Lavale astuvad Ingmar Gailit, Pok, MC Sammalhabe, Gorõ Lana, Tähetargad ehk Abraham & Tommyboy, Whiz ning oma debüütalbumit Seosed esitlev Tartu MC WST. Parimat hiphopi mängib Dr.PhilGood, uksed avanevad 23.00, pilet 7 EVR

FB sündmus >>> https://www.facebook.com/events/212508789095411/

Yo!Hoov Youtube >>> https://www.youtube.com/channel/UCceV5Ml3Zw8UNoKbaCvH5tw

Teemas

1 julge päss

  • Vasta
    scabere
    25. veebr 2016 at 12:47

    Tartu MC WST, kes on pärit Haljalast ja elab Tallinnas 😀

  • Jäta vastus