Sündmused

Yo!Hoov vol.47 aka “Yo-Ho-Ho-Hoov Tartu Christmas Special”

Yo!Hoovi nomaadid tulevad Tartu selleks, et pidada maha koos kohalike peadega üks korralik räpipidu. Lavale astub vana-uut ja kõige uuemat kooli:
Live:
GORÕ LANA
Pavel ja Lev koos Low K’ga lendavad kohale uue elektroonilise low-fi programmiga. Kaasa on võetud sämplerid, kontrollerid, plaadid ja ka uued sõnad! Ja uued biidid tulevad esitusele FULL ON lives!
WST
Sarnaselt omanimelisele podcastile, mida WST kord kuus helilaine.ee vahendusel räpisõpradeni toob (http://helilaine.ee/tag/wstlus/), meeldib talle ka oma muusikas sarnast vaibi edasi kanda ning peokülastajatele uutjavana teha. Nii ka seekord; WST on lubanud välja filtreerida ja sisse zoomida eredamatele hetkedele oma viimase 10 aasta tegemistest ning võimalik, et selleks ajaks on mehel ka suuremaid uudiseid..
https://www.youtube.com/watch?v=NFDSIiiWDZg
WHIZ
Livel kuuleb kindlasti Whizofskreenia EP materjali, (plaati saab koha pealt artisti käest ka osta), lisaks vanemat kraami ja täiesti uusi varem kuulmata lugusid. Kui meeleolu on vastav ja vaib hoiab verbaaladreka üleval lubas härra demonstreerida vabastiili.
Laivil on bäkkimas ja kaasa tegemas Otto Manipulated Mindzist ning plaadimängijatel tegutseb DJ J3N.
https://www.youtube.com/watch?v=9v0QSIcakuo
SAMMALHABE
Sammalhabe on pilvedelt ennustav sünoptik ja Harju keskmine gruuvibiitnik.
Sambla live on harukordsem sündmus kui saunaõhtu Toobalita või vitamiiniküllus talvisel Eestimaal. Tulemas on värsket Sammalt äsja ilmunud albumilt kui ka marineerunud kraami sahtlipõhjast.
https://soundcloud.com/kueramusic/sammalhabe-loomeinimene
https://www.youtube.com/watch?v=JExTCuum4fs
MC LIHAMÄGI
DJ:
U!nts (Kiviaja Records)
Tommyboy
Dr.PhilGood
Magnum P;I.
Pilet 5€
18+

Hoia end Yo!Hoovi sündmustega kursis https://www.facebook.com/groups/yohoov/

Pidu toetavad Tuborg & New Era

Teemas

Julged arvajad puuduvad

Jäta vastus