Videod

vtxditto – ü.k.s

VT ja Ditto on 2 head sõpra, kes 2015. aastal otsustasid koos haarata mikrofoni ja katsetada uue kooli taustadele oma loomingut. Nende kirjutised juhivad tähelepanu erinevatele teemadele nagu ühiskonna kriitika, iseendaks jäämine, elu nautimine jms.

Olles kõrvuti tegelenud pikka aega oma sooloprojektidega, märkasid mehed, et neil mõlemal on midagi, mis teineteise muusikat täiustaks. Tehti esimesed collab’id ja juba saadi aru, et asi toimib koos veel ehedamalt. Nii loodigi koos ühine projekt nimega EKSMAT, millest hiljem kasvas välja elektrit täis duo nimega VTxDITTO.

VTxDitto hoiavad tugevalt üleval Rap-LA räppmuusika poolt. Nende aktiivne tegutsemine on märgi maha jätnud nii mõneski meediaväljaandes. Samuti on mõlemad noormehed figureerinud, mitmel nädalal, erinevate videotega Eesti TOP7 saates. Parim neist lausa esimesel kohal.

Lugu, mille nimeks “Ü.K.S.” (ÜhisKondlikSurve), on ühtlasi ka teine lugu VT X Ditto ühiselt albumilt, mis ilmub sellel kevadel. Lisaks saab albumil kõlama ka Ditto värskeim lugu “Poiss”.
Albumil saab olema nii VT kui ka Ditto uut loomingut ning lisaks mitu ühislugu.

“Ü.K.S.” on lugu, mis puudutab erinevaid ühiskonna valupunkte, mida miskipärast ei märgata või ei taheta märgata.
Tahan selle looga öelda, et ükskõik kui palju meid kuskilt mujalt survestatakse, siiski tuleb jääda iseendaks, avaldada enda arvamust, minna edasi eesmärgi nimel ning mitte lasta kellegil teisel enda eest valikuid teha.

Loole on video filminud ja kokku monteerinud Egon Rinaldo ehk Eugen.
Tegime seda Rapla Kultuurikeskuse vanas bändikas, kus meile on antud võimalus teha proovi ja kus me ka oma muusikat salvestame.

Tahame tänada Henrik Veeäärt @Lakeside Studio ,kes tegi sellele laulule korraliku mixi ja masteri!

 

 

Teemas

Julged arvajad puuduvad

Jäta vastus