Videod

PHARMACISTS // THE CHOCOLATE BOX ODYSSEY

Viimased (väga õpetlikku) kuu-poolteist oleme vabast ajast veetnud jalgratast ja lennukit leiutades: lükkame käima(lendu) muusikaprojekti. Otseöelduna on see mu seniste mõjutuste ja tegemiste loomulik kulminatsioon, hip-hop. See idee ja projekt on veel verinoored, inkubatsioonis. Valminud on aga paar demojuppi, millele valmistasin saateks tagasihoidliku videoraja. Keeruline onseda aga edasi viia ilma mingisuguse värske pilgu, kõrva või tagasisideta, oleks aeg midagi kübarast välja tõmmata. Senine joon on olnud kaldega DIY ja katsuks seda sellisena hoidagi (vähemalt seni kuni on selge mida täpselt taotleme.)

Esialgne tööjaotus on lihtne: leian tausta, millele laon sõnad/esituse ja tehnilise poole-produktsiooni-mixi-masteri-kommenteerimise-kobisemise eest hoolitseb paarimees. Tulle on pandud senini ainult muudest eluosadest laenatud kogemustepagas, terav tööeetika ja usk. Raske on rääkida veel mingist täpsest soundist, stiilist või käekirjast, aga tegime otsa lahti ja hakkame minema.
Selle koha pealt veel nii palju ka, et kellel misiganes kogemusi või kokkupuuteid kõnealuse erialaga on võiks sõna sekka öelda, soojalt ootame. Have faith.

Antud kompott koosneb kolmest osast ja kõik täpsused leiab description boxist.

pharmacists.ee

Teemas

2 Gang starr’i

 • Vasta
  Robot Koch
  29. sept 2016 at 00:22

  Tundub, et inspiratsioon videoks on saadud filmist Metropolis….peale seda esimest hoiatust vilkuva tule all ootaks natuke rohkem ülbust ja teravust ja selgust.

 • Vasta
  oirald
  29. sept 2016 at 06:07

  funki asjal nagu on

 • Jäta vastus