Muusika

Melkker – Nädal EP

Kuula Melkkeri hiljutist väljakutset luua 1 nädala jooksul 7st loost koosnev album:

Kuna pidev lugude lõpetamise venimine ja detailide lõputu sättimine on muusika väljaandmisel alatine ja mõnikord ka tüütu kaaslane, võttis Melkker oma puhkuse viimasel nädalal eesmärgiks teha iga päev üks lugu ja lõpuks need tasuta albumina välja anda. Mees tahtis lihtsalt katsetada, kas sellise tegutsemise tulemusel ka midagi kuulatavat välja tuleb. Reeglid olid lihtsad. Teha päeva jooksul täiesti nullist üks lugu. Aega selleks oli kuni kella 00.00-ni. Hiljem võis muuta vaid ridade volüüme ja teha kerge masterduse. Tavaliselt istus Melkker kodustuudiosse kella 20 paiku ja lõpetas umbes kell 23.

Kolmapäevane lugu oli see, mille puhul sai keskööst „päästja“ ja Melkker pidi lõpetama. Ka lugu nimega Pühapäev oli tegemise mõttes erand, kuna selleks päevaks oli plaanitud kanuumatk. Siis tegi mees hommikul kondikava valmis ja õhtul kohendas veidi luid.
Ta ei kuulanud ühtegi lugu uuesti üle enne, kui kõik seitse lugu tehtud olid. Seda peamiselt sellepärast, et ta tahtis uuel päeva alustada n-ö puhtalt lehelt, saamata mõjutusi nädala varasemast loomingust.

Siinkohal kutsub Melkker üles ka teisi biidimehi/muusikuid kordama sama eksperimenti ehk tegema nädalaga albumi, kujundama sellele kauni kaane ja lisama lühitutvustuse loometöö käigu kohta. Jagame rütme!#Oneweekalbumchallenge

Lae albumikujundus alla siit: www.mediafire.com/view/dg0h54zj795…3%A4dal_kaas.pdf
Lae kogu komplekt alla siit: www.mediafire.com/download/m29k8yl…-_N%C3%A4dal.zip

Teemas

Julged arvajad puuduvad

Jäta vastus