Sündmused

Luuleteade

24. oktoobril algusega 14.00 on Kadrina valla raamatukogu II korrusel (Viru 2, Kadrina, Lääne-Virumaa) tulemas taaskord üks kultuurne(?) luuleõhtu (loe: päev), kus saab kuulda nii räppluulet kui ka traditsioonilist riimluulet ning vabavärssi.

Peaesinejaks on seekord Tallinnas resideeruv ning Kadrinast pärit sõnaseadja 1SILM, kel tuli just mõni aeg tagasi välja esimene soololuulekogu “S1ilmateade”. Kohapeal saabki ülevaate antud kogumiku sisust ning kel huvi, saab selle koos autori autogrammiga endale ka kaasa soetada. Lisaks kuulub hr Silm kollektiivi nimega Vesikas & Fofkin, kus ta esineb nime all Fofkin. Kes ei suuda 24ni kannatada ja pole härra loominguga kursis, siis eelmekki on võimalik saada klikkides linkidel http://www.souncloud.com/kevin-poll ja http://www.soundcloud.com/vesikasfofkin.

Veel astuvad üles järgmised nimed:

Paks Matu (Tallinn)
https://www.youtube.com/OtseKaunasePst

Ruu (Tallinn / Kadrina)

Allikas (Kadrina)

PRTKR (Tartu)
http://www.facebook.com/prtkr

LihaMägi (Tallinn)
https://soundcloud.com/liha-m-gi

Culpas (Lääne-Virumaa)
https://soundcloud.com/culpas

+ VABA LAVA! (st kõigil soovijatel on võimalus peale plaanilist programmi ilma ette registreerimata tõsta käsi üles, tõusta püsti, ennast tutvustada, minna istuma mugavasse tugitooli ning lugeda ette oma sahtlivärsse!)

SISSEPÄÄS on kõigile kuulajatele ja vaatajatele tasuta!
FB: https://www.facebook.com/events/1494370930863796/

Teemas

Julged arvajad puuduvad

Jäta vastus