Sündmused

Luulepuhastus

Õhtud jäävad vaikselt pimedamaks ja aeg on teha väike puhastuskuur. Sedapuhku LUULEPUHASTUS! Selle puhul toimub Tallinnas Nurmenuku raamatukogus 27nda novembri õhtul kell 18.00 väike istung. Riime saab lajatatud igas suunas ja pärast üritust tunnevad kõik end vähe värskemana!

ESINEVAD:

//1SILM//

Ilmunud on S1LMATEADE! Tegemist on Kadrinast pärit FOFKINi ehk 1SILMA ehk kodanikunimega Kevin Poll’i esimese luulekoguga. Kui ilmateade ennustab ilma, siis s1lmateade annab edasi autori kogemusi, mõtisklusi, tähelepanekuid. Mõlemad põhinevad suuresti vaatlusel ja kummaski ei ole ainutõde. Tekstikogumik sisaldab mitmekesistel teemadel tekste, mida läbivad sõnamängud, põnevad riimiskeemid ja püandid. Iga luulekoguga tuleb kaasa sümboolne silmaklapp, mis aitab maailma näha läbi 1SILMa. Kadrinast pärit 1SILM ehk Kevin Poll töötab igapäevaselt just siinsamas Haaberstis, tegelikult suisa raamatukogu all olevas Haabersti Vaba Aja Keskuses noorsootöötajana. Üritusel on võimalik esitletavat luulekogu ka endale soetada 8 € eest!

Tema tegemistel saab silma peal hoida mitmel lehel:
https://www.facebook.com/1SILM/?fref=ts
https://www.facebook.com/VesikasFofkin/?fref=ts
https://soundcloud.com/kevin-poll

//PK//

2015 aasta suvel debüütalbumi “Labürint” avaldanud räppari PK looming täiesti uues kuues.
Samuti saab kuulda ka seniavaldamata projektide tekste.

paljudest esitusele tulnud tükkidest on valminud ka lood, millega saab tutvuda aadressil
www.soundcloud.com/pkestonia

PK tegemistega saab hoida end kursis aadressilwww.facebook.com/pkestonia

//PRTKR//

PRTKR on pärit Lääne-Virumaalt ning on luuletekste kirjutanud ligikaudu 15 aastat. Seni on ta avaldanud ühe luulekogu, mis ilmus koostöös Kevin Polliga 2012. aastal. Käesoleval hetkel teeb ettevalmistusi, et anda välja järgmine kogumik “Inventuur”. Peale luuletekstide teeb ta veel seinamaalinguid ja maale ning tegeleb arvutigraafikaga. Tema tööde ja tekstidega saab lähemalt tutvuda aadressil: http://www.facebook.com/prtkr

//STE WOU//

Steven Vihalem aka Ste Wou aka Magalarajoonide prohvetid – kirjandusõhtu “Viimane neljapäev” üks peakorraldajatest, noorsootöötaja Pääsküla noortekeskuses ja aktiivne kodanikuühiskonna liige. Tegeleb peamiselt luule ja lühilugude avaliku esitamisega, teinekord kirjutab ka enda blogisse või nihilist.fm’i. Kirjutab ühiskonnast, vabadusest, religioonist, hüperrealistlikus ja ulmelises võtmes.

//…// ehk esinejate list veel täieneb.

++++ Kui Sul on luuletekste, mida sooviksid esitada, siis võta ühendust ja leiame ka Sinu esinemise jaoks aja ja võimaluse antud ürituse raames!

Teemas

Julged arvajad puuduvad

Jäta vastus