Sündmused

Luuleleke

23275770_2001118316801763_3283120872264266709_o 23432991_1508759049209276_1382448670_o

Ja saaga läheb edasi…

Ei saa mitte jätta jätkamata 2009. aastal alustatud traditsiooni, milleks on mõnus pärastlõunane luuletund hubases Kadrina valla raamatukogus (Viru tn 2, Kadrina alevik). Üritus toimub 25. novembril algusega 14.00. Seekord läheb suuremat sorti luulelekitamiseks. Lekitatakse kahte sorti kraami: a) varem lekitamata kraami, et oleks eksklusiivne värk; b) varem juba lekitatud kraami, mis on publiku poolt nii hästi vastu võetud, et seda leket pole tugeva surve tõttu õnnestunud sulgeda.

Lekitajad:

MURCA (Tartu)
———————
Murca on pidurdamatu ja avaldamata harrastusluuletaja luuleprõmmudelt.
Tumblr: http://slammpoetessmurca.tumblr.com/

CULPAS (Kadrina)
————————-
Culpas on Lääne-Virumaa juurtega MC ja produtsent, kel hiljaaegu ilmus pundiga Ruckus esimene füüsiline album “Tumehall Linn”. Eelnevalt on Culpas avaldanud ühe soolo EP “Ahvist Inimeseks” ja koos Ruckusega “Toores EP”, mis mõlemad ilmusid internetikeskkonnas 2014. aastal. Samuti on ilmunud arvukalt muusikavideosid ja lugusid erinevate artistidega. Luuleüritusel tuleb esitamisele seni avaldamata soolotekste ja üht-teist Ruckuse repertuaarist.
Soundcloud: https://soundcloud.com/culpas/
Facebook: https://www.facebook.com/Culpasest/

RETSEPTIVABRIK (Kadrina)
————————–————-
Retseptivabrik on Kadrinas elutsev ning kunsti ja räpiga tegelev noormees. Oma luulepisiku sai ta kätte tänu sõpradele, kes vähe edukamalt oma räpiasja ajasid. Luulekal tulevad esitlusele spetsiaalselt ürituse jaoks valmis kirjutatud tekstid, mis räägivad elust enesest ja pürgivad utoopiliste laineteni välja.

JANAR SARAPU (Tartu)
————————–——-
Janar on Tartust pärit rahvusvahelise kogemusega luuletaja, vabakutseline tõlkija ja muusikaõpetaja. Luuletamisega on ta tegelenud juba 9 aastat, mille jooksul on avaldanud luulekogu „Maailm algab lõpus” ning esinenud lisaks Eesti erinevatele paikadele Tšehhis, Saksamaal ja Taanis.
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=HxNU0jOrPOM
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=3xFBv-XvEe8

EGLE PIHUS (Tapa)
————————–
Egle on lihtne roosade prillide ja pangalaenuga põline Tapakas. Talle meeldib koguda. Aastatega on ta kogunud endale kolm pensionisammast ja sahtlisse hulga luuletusi. Egle kirjutab imelistest ja ilusatest asjadest nagu tunded, emotsioonid ja aeg. Egle ütleb, et kirjutada ajast on sama imeline kui armastusest. Nad mõlemad tunduvad nii püüdmatult erilised – midagi, mis on koguaeg su lähedal, kuid mida sa päriselt tihtipeale puudutada ei saa.

SIREL HEINLOO & TOOMAS LEPPIK (Tartu)

VESIKAS (Tartu)
———————–
Vesikas on Kadrina juurtega, kuid juba aastaid Tartus resideeriv räppar ja luuletaja, kelle tekstide temaatika varieerub seinast seina. Ta võib kirjutada lihtsaid ja lõbusaid, kui ka sügavaid ja mõtlikke tekste. Seekord saab temalt kindlasti kuulda ka uut ja avaldamata kraami. Samuti tuleb juttu suve lõpus ilmunud albumist “Veevärk”, mida saab ka kohapeal soetada.
Youtube: http://www.youtube.com/vesikas1
Twitter: http://www.twitter.com/vesikas1

Lekitajad juhatab sisse ja välja HELENA MÄGI

NB! Sissepääs on tasuta ning kuulama on oodatud nii noored kui vanad. Eelnev kokkupuude luulega ei ole vajalik, kuna etteasted saavad olema piisavalt meelelahutuslikud, et lainel püsida!

PS! Saab ka suupisteid!

FB: https://www.facebook.com/events/126146498076574/

 

Teemas

Julged arvajad puuduvad

Jäta vastus