Sündmused

LUULELAJATUS @ Wimka (17/02/16)

Veebruari Luulelajatus toob Viljandisse kaks omapärase käekirjaga sõnaseppa!

MEHIS HEINSAAR on tuntud eelkõige oma poolmüstiliste lühijuttude poolest, kuid ta kirjutab ka luulet. Tema juttude tegevus toimub Eesti linnades, looduses ja maakohtades, kus tänava- ja kohanimed on päris, kus liiguvad ringi päris eesti nimedega kodanikud, kuid toimuvad kummalised sündmused. Kõik on nagu päris, kuid ei ole ka… Viimati saime sukelduda sinna maailma läbi tema jutukogu “Ülikond” (2013), aga üsna varsti on ilmumas uus kogu “Unistuste tappev kasvamine”! Tunnustatud ja erinevate kirjandusauhindadega pärjatud kirjamees räägib Wimkas veidi tulevast kogust, esitab oma uuemat luulet ja miniatuure!

PRTKR on Lääne-Virumaalt, Kadrinast pärit luuletaja, kunstnik ning räppar. Wimkas esitleb ta oma teist luulekogu “Inventuur”, mis on ühtlasi tema esimene soolokogu! “Inventuur” sisaldab 60 teksti, mille hulgas nii lõbusamaid kui tõsisemaid, kuid mille ühiseks jooneks on just temale omale lihtne ja tabav sõnastus! Kogu saab koha pealt ka soetada. PRTKR tegemistega võib ennast kursis hoida tema FB lehel: https://www.facebook.com/prtkr/

————————–————————–————–

Õhtut juhib Mart Rauba. Lisaks nimetatud härradele saavad sõna ka kõik soovijad – meie mikrofon on eriti vaba – nagu vaba nädalavahetus, vabavärss või Eesti Vabariik!

*Uksed avanevad 19:00, lugemine algab umbes veerand tundi hiljem!

*Luulelajatuse ajal on Wimkas sokitsoon ja pehmed padjad/vaibad, et muda, vihm ja meie kõigi eriline lemmik lörts tänavale jääksid!

*Luulelajatus on TASUTA :)

Ürituse FB leht: https://www.facebook.com/events/1564683177189532/

Teemas

Julged arvajad puuduvad

Jäta vastus