Videod

EIXD- Mõttetalgud (Prod. By Kolmnurk)

Mõttetalgud (Loo Originaalversioon)

 

Üldiselt vihkan ma müra.

See takistab mõtete voolu ning tekitab samas seespool hingekriipiva kunstvaikuse: oled keset tohutut rahvasumma, kuid samas täiesti ihuüksi. Koju jõudes avastad, et kellaaeg on juba liialt hiline, et stroofe sodida ning heidad voodisse. Ning seal lahvatabki unetunde- ja närvesööv lärm, mida sa endasse päeva jooksul nuustikuna imenud oled: sa tahad elu eest uinuda, kuid kõik need ideed, emotsioonid ootused ja hirmud kumisevad lõputu tekstijadana su membraanikurdude vahel, jättes maha vaikiva pinge ning poolikud riimifassaadid, millele uusi kõhuliblika-stressikajakaprojekte rajada ja uskuda, et äkki oled kunagi päris tõeline räppar, kes ei tee muusikat vaid iseenesele ning keda ei peeta Delfi artikleis räpigrupiks, kuna ühes su video kaadris olid taustal karmi väljanägemisega sõbrad. Et sa ei kirjuta seitsme rea pikkuseid lauseid oma Youtube’ikanali kirjeldusse, vaid lühidaid rütmiklippe naistest ja marihuaanast oma “täitsa-hästi-müüva” plaadi heliradadele.
Stress.

Lindistused kulgesid Hr. Hädapäda korterstuudios ning kogu vokaalide helipuhastus toimus tema teravate klahvide all, asi, mida ma poleks ealeski ise tegema vaevunud.
Lõpurefräänid muutis taustahelide genereerimisega kõvasti krõbedamaks Ms. Ester Valdmets, minu heeliumimõminaist oleks seal kohati liigagi väheseks jäänud.

Biidimikser oli taas Mr. Kolmnurk, kes viimasel sekundil enne riigikaitsekohustustesse laskumist taustade projektifailid minu poole sihtis ning mõnes halenaljakas Jaapani samuraifilmis sureva sensei kombel oma viimased sõnad edastas: “siin on see .zip fail kus on mõlema biidi .flp failid koos sämplitega you can do it.”

Video filmimise ja moraalseks toeks olemisega (mis hõlmab enda alla närvilised kommentaarid nagu “albiino shrek” ja “sa ei tohtinud veel kaadrisse tulla, teeme uuesti”) abistas Sir Mattias Hallismaa, nagu alati. Teisel võttepäeval hakkas asi küll pisut haltuuraks kiskuma, kuid lõppkokkuvõttes tuli muusikavideo üle ootuste mega.

Tänud kõigile, head nautimist!

Teemas

Julged arvajad puuduvad

Jäta vastus