Sündmused

★Bashment★ LIVE! Def Räädu B-Day Bash

Reede / Friday 17.2.17 Suhkrumoll, Tallinn
★Bashment★ Def Räädu 18Y B-Day Bash

Reedel 17. veebruaril Suhkrumolli lavalaudadel
★DEF RÄÄDU★ saab 18 aastaseks, LIVE!
&
★J.O.C.★
&
★VESIKAS & FOFKIN★
&
★GEE★
&
★RINGO★
&
★TARRVI★
&
★DICE RUDY★

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Def Räädu is a unique mixture of nordic climate, bumpin beats and all good things in this world. Def Räädu’s sound combines reggae, dub, trip hop, house and jazzy flavored beats with a rock steady groove. They successfully deliver tunes that are uplifting and lighthearted.
->> www.lejalgenes.com/defraadu
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Gee ehk GY3 ehk Suburban Suspekt on üks Eesti eksperimentaalse tantsumuusika projekti Def Räädu taga olevatest produtsentidest, kuid ta on samuti teatud sooloartisti ja DJ’na, kelle stiil koosneb tummistest rütmidest ja sügavast bassist, segatuna kerge abistava jazzipuutega. Lisaks on ta tegelane Lejal Genes (loodud 1996) ja Lejal Globe (loodud 2007) plaadimärkide taga, mis on mõlemad suunatud moodsa tantsumuusika väljastamisele. Samuti juhib ta iganädalast Lejal’Nyteraadiosaadet legendaarses bassimuusika jaamas SUB FM.
->> www.lejalgenes.com/gee
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Vesikas & Fofkin – Lääne-Virumaalt pärit duo, kes teeb lihtsa ja selge sõnumiga tempokat ja positiivset räppmuusikat. Nende koostöö algus ulatub aastasse 2006. Oma esimese albumini jõudsid nad 7 aastat hiljem – 2013. aastal sügisel nägi ilmavalgust debüütalbum “Litter”, mille andis välja Rakvere plaadifirma Lejal Genes.
->> www.youtube.com/vesikasfofkin
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Reggae, ragga ja dancehall-kultuuri arendav sündmus ★Bashment★ on Eesti pikima traditsiooniga reggae-dub-pidu.
Bashment – Estonia ja Bashment KingzSound aitavad avastada reggae ja Kariibi mitmekesise muusika erinevaid tahke. Seda põnevat kultuuri tutvustades on Bashment meeskond järjepidevalt muusikasõprade ette toonud huvitavaid ja erilisi, tuntud ja tunnustatud artiste nii Eestist kui välismaalt, osa neist oma muusikutee alguses, teised juba loometegevuse tipus või oma valdkonna legendid.
Lisaks Bashment´i alustugedele, Ringo Ringveele ja Tarrvi Laamannile kuuluvad kollektiivi ka J.O.C. aka Päär ning Dice Rudy. Bashment´i korraldav kooslus on tegutsenud juba 1998. aastast. Mida Bashment KingzSound reggae muusika all mõistab, seda on võimalik teada saada, kui kuulata Bashment FM saadet Raadio 2.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

▼START 22:00 Suhkrumoll 19:00!▼
Kolmapäevast laupäevani, kella 19.00-23.00 on
Suhkrumollis Happy Hour (ostad ühe, saad kaks).
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
REEDE / FRIDAY 17.2.17 Suhkrumoll
✔UKSELT ENNE 00:00 ►5 €
✔DOOR AFTER 00:00 ►7 €
Print/find flyer: www.bashment.ee
►vanus/age limit►18+

Teemas

Julged arvajad puuduvad

Jäta vastus